ג.ג.א. הוא אב ל-4 ילדים, גרוש, מוצא עצמו מכלה את ימיו במאבקים מול כוחות רשע לממש את זכותו כאב לילדיו האהובים.

דברי פתיחה…
ג.ג.א. הוא חברי בפייסבוק… פעיל בקבוצות האבות הגרושים, הנאבקים מול פשעי הרווחה ומערכת אכיפת החוק הדורסנית, שמפלה אותם, ורומסת דק עד עפר את זכויותיהם כאבות, כאזרחי המדינה, ובכלל, כאדם… אך אף פעם לא שוחחתי אתו בענייניו האישיים.

פוסט אחד שפרסם ביולי 2015, הטריד אותי במיוחד, וביקשתי, שישתף אותי בסיפורו…

אני, שמורגלת בסיפוריי הזוועה של הורים וילדים המחוסלים באופן שיטתי ומאורגן ע"י הרווחה ומערכת אכיפת החוק בישראל…  התקשיתי לעכל את סיפורו האישי של ג.ג.א… ואין לי ספק, כי גם אתם לאחר שתקראו את הרשומה הזו, תתקשו כמוני לעכל…להלן הפוסט:

גבי עם בנו המיוחד מנחם מנדל
הילד מ.מ, שנולד ב- 6.11.2001 , הוא השני מבין 4 ילדיו של ג.ג.א. והוא אוטיסט, בעל פיגור שכלי, השוהה במוסד לחוסים… הילד הזה זקוק לחום ולאהבת אביו כמזון להתפתחותו, אך פושעי הרווחה שהרחיקו את האב מכל ילדיו, על סמך תלונת שווא של אשתו נגדו, הרחיקו אותו גם מהילד חסר הישע הזה, בידיעה ברורה שטובת הילד היא קרבתו של אביו לחיזוק התפתחותו הנפשית והקוגנטיבית…

*****

ג.ג.א. בחור דתי, מדבר על חורבן ערך המשפחה ע"י הממסד היהודי ועל רמיסת כבודו כאב. 

את אשתו א.ד. הכיר ג.ג.א. בשידוך, כנהוג במגזר הדתי… בשנת 1999, בהיותו בן 32 הוא נישא לאשתו, הצעירה ממנו ב-9 שנים, וחלומו היה להקים בית יהודי חם לילדיו שיבואו בקדושה…

שלושת השנים הראשונות שלאחר הנישואין, התנהלו באופן תקין… במהלכם נולדה הבת הבכורה ש.א. בתאריך: 20/6/2000 ומיד לאחריה, בתאריך: 6/11/2001 נולד הבן מ.מ, שכאמור נולד אוטיסט. 

וכאן החלה התפנית בחיי הזוגיות…

בכל פעם שנתגלעו בין בני הזוג חילוקי דעות או נתגלע ויכוח בענייני הבית והחיים השוטפים, הייתה האישה מגיבה בהתפרצויות זעם וקללות איומות, וזה הלך והחריף עד אשר ג.ג.א. התקשה להכיל את האלימות הזו מצד אשתו.

פרנסת הבית הייתה מוטלת על גבו של ג.ג.א, שעבד כמשגיח כשרות וגם כנהג הסעות, ופעמיים בשנה היה נוסע כל פעם למשך חודשיים לארה"ב לעבוד בהפצת יהדות בקהילות היהודיות שם, והביא לאשתו פרנסה בשפע…. 

האישה, לא עבדה מבחירה…  הילד האוטיסט שובץ למסגרת יום מלא… והאישה נהגה להיעדר מהבית בערבים, כשבעלה היה חוזר מהעבודה. היא הייתה מוסרת את הילדים להשגחתו, ויוצאת לבלות בביתם של משפחת עבריינים, עד השעות הקטנות של הלילה…

ג.ג.א. הוא איש משפחה בנשמתו, אדם נורמטיבי, מוסרי, ערכי ואחראי. הערך "משפחה" מקודש בעיניו, ולכן ניסה להתמודד עם המצב ולעשות הכל להציל את המשפחה…

ג.ג.א. : "…כאיש דתי וירא שמיים קיוותי שהדברים ישתנו באמצעות שיחות נפש ותפילה…". 

ואז בתאריך 10/8/2004, נולדה הבת ש.

וכעבור 4 שנים, בתאריך: 15/10/2008, נולד הבן הקטן ד.י. – בתאריך העברי: ט"ז בתשריי.

את ימי ההולדת של ילדיו מציין ג.ג.א. בתאריך העברי, והשנה, יום הולדתו של הבן הקטן ד.י. נפל בחול המועד סוכות, בתאריך הלועזי: 29.9.2015… ולציון יום משמעותי זה בחייו, פרסם ג.ג.א. בפייסבוק, פוסט מלא געגועים לבנו הקטן אשר מזה זמן רב מדיי, לא פגש אותו ולא חיבק אותו… רצ"ב להלן הפוסט: 

גבי חדש

*****

אז איך הפך ג.ג.א, איש משפחה מסור ואוהב, אדם ערכי ומוסרי, אב דואג לילדיו שהם כל עולמו, לאויבם של ילדיו, עם גירושיו מאמם? – הפך כה מסוכן, עד שהרווחה מאפשרת לו לפגשם רק במרכזי הקשר הידועים לשמצה!

מרכזי קשר

מודעות פרסומת

אודות הרשומה

כללי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: