2015 – סיקור מאבקם של ההורים, קורבנות הרווחה, להשבת ילדיהם שנחטפו מהם ע"י הנאציזם הסוציאלי של מדינת ישראל, למטרת סחר בהם… עד שכל הילדים ישובו הבייתה.

מאבק ההורים להשבת ילדיהם שנתלשו מחיקם האוהב באכזריות ע"י הנאציזם הסוציאלי של מדינת ישראל, למטרת סחר בהם, החל בהחלטה אמיצה של אימא פאני וקנין לשבות מול ביתו בשוהם, של שר הרווחה, חיים כץ, עד שבנה נדב החטוף, הכלוא במכלאה שמסכנת את חייו, ישוב לחיקה…

נדב
הילד נדב בתקופה שהיה בהשגחת הוריו והאושר נשפך ממנו.

הנאציזם הסוציאלי של מדינת ישראל, כחלק משגרת יומו, חטף לאימא פאני וקנין את בנה האהוב נדב… והיא לא מוצאת מנוח לנפשה… נדב הקטן הוא כל עולמה.

האימא פאני וקנין, אחרי 3 אירועי מוח והתקף לב אחד, יוצאת לקרב חייה. על בנה נדב.

פאני
אימא פאני וקנין נערכת ללינה מול בית של שר הרווחה, חיים כץ, בשוהם.

אנחנו נעקוב ונדווח על כל התפתחות:

23.6.2015 – פאני מתכוננת לשינה מול ביתו של שר הרווחה חיים כץ, בשוהם. תושבי רחוב שגיא בשוהם, הגיעו להביע תמיכה במאבקה של האימא, וכיבדו אותה בפיצה ושתייה. מאבקה של פאני הוא לחיים  או למוות, היא נחושה לחזור הביתה אך ורק עם בנה, כי בלעדיו אין לה חיים.

23.6.2015 – גם העיתונאית לורי שם טוב, הגיעה לתמוך באימא פאני. לורי, בעלת רשת בלוגים, שרובם עוסקים בפשעי הרווחה, נעצרה בעת ביקורה ע"י המשטרה הפועלת כשכירת חרב של הנאציזם הסוציאלי בישראל… מעצר זדוני על פניו. לציין, כי זה לא המעצר הראשון של לורי, ומן הסתם גם לא האחרון…  מוטי לייבל, אקטיביסט חברתי, הנאבק גם הוא בפשעי הרווחה, ליווה את לורי לתחנת המשטרה, ולהלן הפוסט שפרסם בנוגע למעצרה של לורי.

לורי שם טוב במעצר

24.6.2015 – לאחר שהמשטרה שחררה אותה, חזרה העיתונאית לורי שם טוב, לתמוך בפאני וקנין השובתת מול ביתו של שר הרווחה חיים כץ, ותיעדה בסרטון את זעקתה… צפו בסרטון:

24.6.2015 – מנהלי קבוצת הפייסבוק: "עושים שכונה לפקידות הסעד" פתחו אירוע:

"באים לתמוך בפאני".

*****

כרוניקה חיה של טרגדיה שהרווחה המיטה על עוד משפחה מאושרת:

  • פאני מודה, כי תקופה מסוימת בעברה, השתמשה בסמים.
  • אך מזה 13 שנים, פאני נקייה לחלוטין, נשואה ומנהלת חיים נורמטיביים לכל דבר ועניין.
  • 6.5 שנים לאחר ששיקמה את חייה, נולד לפאני ובעלה ילדם, נדב, שהוא כל עולמם.
  • הילד הזה גדל עטוף בצמר גפן, וחווה ילדות מאושרת בחיק הוריו הנפלאים.
  • האושר הגדול הזה נגדע כשנדב הקטן החל ללכת לגן.

כאן אציין, שמוסדות החינוך משמשים בידי הנאציזם הסוציאלי, קרקע נוחה לחטיפת ילדים למטרת סחר בהם… הצוות במוסדות החינוך משתף פעולה עם הרווחה במזימה לחסל את הילד ומשפחתו, ומיותר לומר, שפשע אכזרי כזה, לא מבצעים לשם שמים… הורים תמימים מאמינים שהם שולחים את היקר להם מכל למוסד חינוכי, להשכיל, להתפתח, ולהתחנך, ואז מתברר להם שאותו מוסד חינוכי אינו אלא מלכודת לילדיהם היקרים, שחורץ את גורלם לכלייה…

הרגע שנודע להורים, כי ילדיהם נחטפו מהמוסד החינוכי, שהיה אמור להגן עליהם ולדאוג שישובו לביתם בשלום, וילדיהם לא ישובו לביתם כשאר הילדים, לאכול את ארוחתם, שנותרה מיותמת על השולחן… הרגע הזה, הוא שואה…  והורים רבים לא שורדים אותה ומתאבדים…צפו בסרטון שהופק לכבוד וועידת הרווחה הראשונה של תל-אביב-יפו: 

*****

  • כאמור, נדב החל ללכת לגן… ואז יום אחד, נדב חוזר הביתה, ומספר לאמו בבכי שהסייעת הרביצה לו.
  • האימא פאני הקליטה את נדב שלה מספר את מה שהסייעת ביצעה בו, והלכה עם הסיפור הזה לתקשורת: "…הגעתי עם הסיפור הזה לאורלי וילנאי, לכל בוטק, לרפי רשף, אומנם לא עשו עם זה כלום, אבל השהו את הסייעת חודשיים-שלושה, ואת נדב העבירו לגן אחר…  בגן האחר, הגננת אמרה לי, שהסייעת שהושהתה, היא חברה שלה, והיא לא מאמינה שהייתה עושה דבר כזה..".
מיכל בוקובסקי
הילדה לירון גל, מקיבוץ משמר השרון המופרט, בילדותה, עוברת תקיפה זדונית, על ידי פקידת רווחה, כחלק ממזימה, לפגוע בנפשה, שמובילים ראשי הקיבוץ , הזוממים להשתלט על חלקה של המשפחה ברכוש המשותף., באמצעות הילדה לירון… התכנית, להציג את לירון כחולת נפש ולמנות לה אפוטרופוס באמצעותו לחלוב את רכוש המשפחה…

זה המקום לספר, כי הכאת הילדים חסרי הישע, שהנאציזם הסוציאלי בישראל סימן כסחורה, הוא פשע יזום ומתוכנן, בדיוק כמו סימומם של הילדים… הראציונאל מאחורי הפשע השטני הזה הוא, נטיעת חוויות קשות בנפשם וזיכרונם של ילדים אלה, כחלק מתהליך מתוכנן להצמיחם בוגרים חולי נפש, לצורך מילוי מכסות במכלאות שנועדו לבוגרים פגועי נפש…. הילדה לירון גל מקיבוץ משמר השרון, חוסלה בדיוק באותו אופן.

לירון נחטפה והוכתה על ידי פקידת הסעד מיכל מילשטיין בוקובסקי אשר היא ובעלה, השופט לענייני משפחה, שמואל בוקובסקי, ידועים לשמצה כמי שמחסלים ילדים ומשפחות חלשות ממניעים אפלים.

  • ואז

******

אלי ישי
יו"ר יחד, אלי ישי, מקשיב לזעקתה של אימא פאני וקנין

1.7.2015 – אלי ישי, יו"ר תנועת "יחד", ביקר במאהל של ההורים השובתים מול משרד הרווחה בירושלים, הקשיב לזעקת ההורים הכואבים, וכתב בפייסבוק:

"ביקרתי היום במאהל מחאה שהוקם על ידי הורים כואבים מול משרד הרווחה. שמעתי סיפורים מצמררים על אוזלת היד של המערכת האחראית על טובת הילדים, אשר נותרו ללא אבא ואמא וההורים בוכים חסרי אונים. אשתדל לפעול למענם בכל דרך".

רשומה תתעדכן בכל התפתחות.

*****

קישורים:

מודעות פרסומת

אודות הרשומה

כללי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: