חוקים בשירות הנאציזם הסוציאלי

 להציל את הילדים

צו הגנה צו הגנה הוא למעשה צו הרחקה שניתן ע"י בימ"ש למשפחה, נגד בן משפחה פוגע, כדי להגן על בן משפחה שנפגע… הצו מפרט כללים לקיום מגע בין הפוגע לנפגע… במקרה של קטין, מסתבר, צו ההגנה נותן בידי עובדי רווחה את הכוח להרחיק קטין מהוריו… ועובדי הרווחה עושים שימוש בצו ההגנה הזה כדי לחטוף קטינים מהוריהם למטרת מילוי מכסת "ילדים בסיכון" במוסדות הרווחה השטניים, ולחטיפת תינוקות לעמותות העוסקות באומנה ואימוץ…  לכתבה המלאה.

תיקון לחוק האימוץ שר הרווחה דאז, יצחק בוז'י הרצוג,  בתגובה לאישור החוק אמר: "הזמן בחיי הילד הינו משמעותי ביותר. ילד שנמצא בתהליך אימוץ נמצא במצב רגשי מורכב, על כן החוק מתמקד בטובת הילד ושמירה על זכויותיו כערך עליון, מה שכחברה אנו רוצים לשים לנגד עינינו"… כך, באצטלה של "טובת הילד" חרץ שר הרווחה הפושע, יצחק (בוז'י) הרצוג, את גורלם של רבבות  ילדים ומשפחות חלשות לכלייה, על מזבח האינטרסים האישיים שלו. לכתבה המלאה.

שניט ושיפמן ביום 19.12.2014 הגישה ח"כ גילה גמליאל "ליכוד", חוק שהכינה בעקבות המלצות ועדות שניט ושיפמןשעיקרו שיוויון הורי בגירושין… אלא, שיו"ר הוועדה לקידום מעמד האישה, ח"כ עליזה לביא, "יש עתיד", מהמניעים השמורים עמה, הפעילה לחץ על שרת המשפטים, ציפי לבני, שלא תעלה את החוק של גמליאל לקריאה טרומית, וזו עשתה כן… כעת החוק ממתין לכנסת ה-20. ח"כ גילה גמליאל שוחחה עם גבי גזית על החוק שלה לשיוויוניות הורית  שנתקע. לכתבה המלאה.

שניט ושיפמן גבי גזית מראיין את גב' רוני מילוא, החברה בעמותת "הורות משותפת = טובת הילד", על חשיבות ההורות המשותפת גם מנקודת מבט פמיניסטית… בהורות משותפת יתאפשר לאישה להתפתח ולא להיות כבולה רק לגידול ילדיה, שכן, האב ייקח חלק בגידול הילדים... והוסיפה, ילד המורחק מהורה, הדבר מותיר בו צלקות לכל החיים… חסך זה הקיים אצל ילדים להורים גרושים רבים, כיום, ימולא גם הוא לטובת הילדים. לכתבה המלאה.

שניט ושיפמן התכנסו בתאריך 24.12.2013 שתי ועדות כנסת לדיון משותף,  בנושא: מעורבות המדינה בהסדרי הורות בגירושין נוכח הכוונה לשנות את חזקת הגיל הרך… ואלו הן הוועדות: הוועדה לקידום מעמד האישה, בראשות ח"כ עליזה לביא "יש עתיד", והוועדה לזכויות הילד, בראשות ח"כ אורלי לוי אביקסיס "ישראל ביתנו". לכתבה המלאה.


קישורים:

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s